Değerli müşterilerimiz talebiniz ile müşteri hizmetleri yetkililerimiz mail aracılığı ile sizlere referanslarımızı iletecektir.

Hakkımızda

Koşan Turizm Kurumsal Websitesine Hoşgeldiniz… Tarihçemize Bir Göz Atın

Tarihçe

Sizleri Geleceğe Taşımak İçin Burdayuz…

Neden Koşan Tur?

2007 den bu yana genç kadromuz son model araçlarımız kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan güleryüzlü hizmeti sizlere sunmak için varız.

Kalite Politikamız;

Sektörümüzde kalite ile özdeşleşmiş bir firma olma hedefi doğrultusunda takım anlayışı ile çalışmak çalışanların memnuniyetine ve sürekli eğitimine önem vermek. Güvenilir bir firma olma yönünde firmamız hedeflerine,yasal şartlara ve müşteri şartlarına uyarak verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirirerek müşterilerimize güvenli,uygun maliyetli hizmet sunmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğni sürekli iyileştirmektir.Kadromuz; Deneyimli,güvenilir,ve sistemli çalışarak yılların vermiş olduğu uzman birikim ve tecrübeyle her zaman daha iyisini yapmayı amaçlamıştır. Zamanınız bizim için kıymetlidir.

Vizyonumuz;

Şirketimiz sosyal sorumluluk programları çerçevesinde uzman yönetici ve tecrübeli çalışanlarıyla 2007 yılında kurulmuştur. Her zaman en iyi hizmeti vermek için ileri teknolojilerileri takip ederek engin fikir ve görüşlerimizle faliyetimizi sürdürmekteyiz.Evrensel değerlere sadık,çevreye duyarlı,dürüst,güvenilir bir biçimde saygınlık simgesi olmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz;

Hizmet verdiğimiz ve vereceğimiz kurumların beklentilerini tespit ederek çağın gereklerine uygun servis araçları ile hizmet vermekteyiz.Olası bir probleme karşın her türlü fikir ve görüşlere açık bir şekilde kalıcı ve dakik çözümler üretmek her zaman ilkelerimiz arasında yer almıştır.Bu amaçlar doğrultusunda hedefimize ulaşmak için emin adımlarla yürümekteyiz.

Sizler Var oldukça, Şirketimiz Var olacaktır…

1. Kuralımız

Kalite

Vermiş olduğumuz hizmet & servis araçlarında sunduğumuz kalite anlayışının başarı için ilk temel gereklilik olduğunu biliyoruz.

2. Kuralımız

Güven

Gerek araçlarımızın güvenlik standartları & gerekse personelimizin hissettireceği güvenli seyahatin sizler için olmazsa olmaz bir ihtiyaç olduğunu bilerek hizmet sunuyoruz.

3. Kuralımız

Dakiklik

Servis taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye başladığımız günden bu yana daima sizleri planladığınız zamanda olmak istediğiniz yerde uğurlamak en büyük hedefimiz.

4. Kuralımız

Başarı

Başarı sizlerin memnuniyetiniz de saklı olan ve bize güç veren yegane kazancımızdır. Daima müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren firmamız, devamlılığını bu ilkeye dayandırarak büyümektedir.

Müşteri Yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

(0212) 696 1653 nolu telefonu arayarak yada sol taraftaki formu kullanarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tüm talepleriniz aynı gün içinde tekliflendirilerek size geri dönüş yapılacaktır.

Özel transferlerde aracınız alınış saatiniz den en az 15 dakika önce hazır olacaktır. Paylaşımlı transferlerde araç hareket saatleri seyahat belgelerinizde bulunmaktadır. Rötarlı uçuşlarda bir sonraki planlanan araç için bölge yetkililerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Tüm servis araçlarımız mercedes sprinter modeldir. Rahatınız için 2016 yılında filomuza 22 adet yeni mercedes sprinter model araç daha eklenmiştir.

Okul, iş yada organizasyon farketmeksizin her saat aralığı ya da her vardiya için servis imkanı sunuyoruz. Bize (0212) 696 1653 nolu telefondan ve sol taraftaki ya da İletişim sayfamızdaki form üzerinden ulaşabilirsiniz.