Tarihçe

Sizleri Geleceğe Taşımak İçin Burdayuz…

Neden Koşan Tur?

2007 den bu yana genç kadromuz son model araçlarımız kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan güleryüzlü hizmeti sizlere sunmak için varız.

Kalite Politikamız;

Sektörümüzde kalite ile özdeşleşmiş bir firma olma hedefi doğrultusunda takım anlayışı ile çalışmak çalışanların memnuniyetine ve sürekli eğitimine önem vermek. Güvenilir bir firma olma yönünde firmamız hedeflerine,yasal şartlara ve müşteri şartlarına uyarak verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirirerek müşterilerimize güvenli,uygun maliyetli hizmet sunmak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve etkinliğni sürekli iyileştirmektir.Kadromuz; Deneyimli,güvenilir,ve sistemli çalışarak yılların vermiş olduğu uzman birikim ve tecrübeyle her zaman daha iyisini yapmayı amaçlamıştır. Zamanınız bizim için kıymetlidir.

Vizyonumuz;

Şirketimiz sosyal sorumluluk programları çerçevesinde uzman yönetici ve tecrübeli çalışanlarıyla 2007 yılında kurulmuştur. Her zaman en iyi hizmeti vermek için ileri teknolojilerileri takip ederek engin fikir ve görüşlerimizle faliyetimizi sürdürmekteyiz.Evrensel değerlere sadık,çevreye duyarlı,dürüst,güvenilir bir biçimde saygınlık simgesi olmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz;

Hizmet verdiğimiz ve vereceğimiz kurumların beklentilerini tespit ederek çağın gereklerine uygun servis araçları ile hizmet vermekteyiz.Olası bir probleme karşın her türlü fikir ve görüşlere açık bir şekilde kalıcı ve dakik çözümler üretmek her zaman ilkelerimiz arasında yer almıştır.Bu amaçlar doğrultusunda hedefimize ulaşmak için emin adımlarla yürümekteyiz.

Sizler Var oldukça Şirketimiz Var olacaktır…

1. Kuralımız

Kalite

Vermiş olduğumuz hizmet & servis araçlarında sunduğumuz kalite anlayışının başarı için ilk temel gereklilik olduğunu biliyoruz.

2. Kuralımız

Güven

Gerek araçlarımızın güvenlik standartları & gerekse personelimizin hissettireceği güvenli seyahatin sizler için olmazsa olmaz bir ihtiyaç olduğunu bilerek hizmet sunuyoruz.

3. Kuralımız

Dakiklik

Servis taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye başladığımız günden bu yana daima sizleri planladığınız zamanda olmak istediğiniz yerde uğurlamak en büyük hedefimiz.

4. Kuralımız

Başarı

Başarı sizlerin memnuniyetiniz de saklı olan ve bize güç veren yegane kazancımızdır. Daima müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren firmamız, devamlılığını bu ilkeye dayandırarak büyümektedir.

Sertifikalarımız

Sizleri Yarınlara Güvenle Taşımak İçin Daima Yasal Prosedürleri Takip Ediyoruz

Koşan turizm ile kurumsal firma farkını hissedin. 100″lerce referansımız arasına sizde katılın. Firmanıza & Kurumunuza en doğru ihtiyaç tespitine uygun fiyat tekliflerimizden yararlanın…

Servis Talep FormuBize Ulaşın!