Filo Kiralama

Filo kiralama, belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketinize araç kullanımı sağladığımız avantajlı bir finansal üründür.
Operasyonel Filo kiralama aynı zamanda “Filo Yönetim Hizmeti” de sunar. Filo Yönetim Hizmeti, araçlarınızın kaza yönetimi, düzenli bakım onarım yönetimi, lastik takip ve değişim yönetimi, araçların tam hareketliliğini sağlamaya yönelik 24 saat kesintisiz destek, yakıt yönetimi, filonun hareketliliğine ve kullanıcı performansına yönelik düzenli olarak şirkete özel raporlama gibi geniş bir yelpazede yer alan hizmetleri de içerir.

Operasyonel Kiralama Avantajları

Finansal Avantajlar
Aylık kira bedelleri gider olarak kurumlar vergisi matrahından indirilebilir.
Kiralama faturasındaki KDV indirim konusu yapılabilir.
Kira ödemeleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilememektedir.

Otomobili satın alırken ödemiş olduğunuz KDV, ÖTV ve PLAKA MASRAFLARI’nı ödememiş olursunuz.Bu vergilerin tamamı Koşantur Turizm tarafından karşılanır.
Aracın dönem sonu ikinci el değer riskinin tamamı Koşantur Turizm tarafından üstlenilir.
Kira bedelleri düzenli ve sabit olduğu için nakit akışınızı planlayabilirsiniz.
Bankalardaki kredi limitlerinizi yaptığınız iş için kullanabilirsiniz.

Operasyonel Avantajlar
Operasyonel filo kiralamada, araç tedarik ve teslimat koordinasyonu ile sözleşme dahil olmak üzere evrak takibinin tamamı Koşantur Turizm tarafından yerine getirilir.
Araçlarınızla ilgili yağ değişimleri, motor arızaları, pediyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü bakım onarım hizmetini sağlar. Periyodik bakım ve onarımlar, markaların yetkili servislerinde Koşantur Turizm tarafından yaptırılır.
Tüm araçlar, muafiyetsiz ve yüksek mali mesuliyet limitleri ile sigortalanmaktadır. Sonradan müşteri adına oluşabilecek her türlü sorunun (limitler dahilinde) önüne geçilebilmektedir.
Aracın çalınması, kaza yapması yada periyodik bakımlarının uzaması halinde yerine 48 saat içinde muadil bir araç, ikame olarak verilmektedir.
Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alınabilir.
Türkiye genelinde yaygın servis ağına ve yüksek hizmet kalitesine sahip lastik üreticileri ile yapılan anlaşmalar sayesinde, belirlenen kilometrelerde bir takım lastik herhangi bir bedel talep etmeksizin değiştirilir. Ayrıca talep edildiği takdirde lastik saklama hizmeti alınabilir.
Kaza sonrasında yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Merkezi takibinde tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve hasar onarımları titizlikle takip edilir.
Kasko, trafik sigortası ve motorlu taşıtlar vergisi Koşantur Turizm tarafından takip edilir ve ödenir.
Araçların takibi için personel istihdam edilmesine gerek kalmaz.

Sertifikalarımız

Sizleri Yarınlara Güvenle Taşımak İçin Daima Yasal Prosedürleri Takip Ediyoruz