Öğrenci Taşımacılığı

Koşantur Turizm, öğrenci servis taşımacılık Firması Varlıkları, Sizler ve Bizler için çok önemli olan geleceğimizin teminatı Okul, Dershane ve anaokulun’da eğitim gören öğrencilerimizi en güvenli ve en kaliteli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine , EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkelerini hedef olarak belirleyen Koşantur Turizm öğrenci servis taşımacılığı firması en iyi hizmeti en üst düzeyde ÖZEN GÖSTEREREK sunmaktadır.

Koşantur Turizm Hedefinize Ulaştırır…

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Koşantur Turizm; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Koşantur Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Koşantur Turizm; Öğrenci Taşımacılığı’nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran Koşantur Turizm, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Koşantur Turizmin Öğrenci Taşımacılığında dikkat ettiği ve hassas davrandığı hususlar arasında;

-Araçlarının bakımlı ve yeni olması,

-Güvenlik tedbirlerine uyulması,

-Hem güler yüzlü hem de işini bilen bir personel kadroya sahip olunması,

-Kanun ve kurallara tam anlamıyla uyulması yer almaktadır.

Koşantur Turizm’in Öğrenci taşımacılığındaki farkını öğrenmek ve daha detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz..

Sertifikalarımız

Sizleri Yarınlara Güvenle Taşımak İçin Daima Yasal Prosedürleri Takip Ediyoruz